Patirtis: 16 metų
Konsultuoju lietuvių, rusų kalbomis
Draugiškas LGBT
Specializacija:
Dailės bei emocinės-vaizdinės terapijos terapeutė.
Temos:
Savivertė, santykiai, traumos, psichosomatika.
Išsilavinimas:
Psichologijos bakalauro laipsnis, dailės terapijos magistras, emocinės-vaizdinės terapijos specializacija (N. D. Lindes Emocinės-vaizdinės terapijos institutas (EVT)), Dailės terapijos supervizorės kvalifikacinė kategorija, LDTA ir Surrey Roehampton universitetas (Londonas).
Apie mane:
Esu profesionali suaugusiųjų ir įmonių darbuotojų grupių, vaikų ugdomosios dailės terapijos terapeutė. Vedu praktinius dailės terapijos užsiėmimus, kur patyrimas ir išgyvenimai kūrybinio proceso metu veda klientą į savęs suvokimą, įsisąmoninimą daryti sprendimus kitaip.
Taip pat esu emocinės-vaizdinės terapijos specialistė.
Vedu emocinę-vaizdinę terapiją klientams, kurie jaučia susidomėjimą /poreikį išsiaiškinti ir paleisti savo lėtines neigiamas emocines būsenas, jų pasekmes.
Kuo EMOCINĖ-VAIZDINĖ TERAPIJA (EVT) tokia ypatinga?
EVT objektas – lėtinės neigiamos emocinės būsenos, jų tyrinėjimas ir įtakos priemonės – paties kliento spontaniškai sukurti vaizdiniai.
„Pagrindinė EVT krypties idėja: negatyvią emocinę būseną galima išreikšti vizualiniu, garsiniu ar kinestetiniu vaizdu, o tolesnis vidinis darbas su šiuo vaizdu leidžia transformuoti pradinę emocinę būseną“ – metodo kūrėjas N.D. Linde.
Esmė ta, kad skausmingas emocijas, kurios gimsta kūne trauminių įvykių fone, psichika išstumia į pasąmonę (smegenys šią emociją vertina neigiamai; nervų sistemoje įsijungia gynybos mechanizmai, išstumiantys skausmą į gilius pasąmoninius psichikos sluoksnius, kuriuose jis saugomas vaizdinės metaforos, vaizdų, reginių pavidalu).
Pasąmonėje ši emocija ir toliau aktyviai egzistuoja mūsų gyvybės išteklių sąskaita, neigiamai veikia tolimesnį žmogaus asmenybės formavimasį, valdo jo reakcijas į dabartinius įvykius, jo elgesį konkrečiose situacijose, savivertę ir pan., kartais įpiršdama ydingą elgesį ir iškreiptą pasaulio vaizdą.
Skausmingos emocijos neišnyksta be pėdsakų pasąmonėje, jos užfiksuojamos įvairiose mūsų kūno vietose spazmų pavidalu, pamažu suformuodamos vadinamąjį „neurotiko šarvą“.
Sesijoje naudojama unikali vaizdų paieškos, jų turinio ir keitimosi metodų analizavimo sistema. Sprendžiant giliai susiformavusį konfliktą, ilgalaikiai jo generuojami psichologiniai „sunkumai“ mažėja.
Ypatingo pasiruošimo užsiėmimams nereikia. Turėkite norimą piešimo priemonę (pieštuką, kreideles, guašą ir t.t.) bei popieriaus lapą.
Spauskite žemiau esantį mėlyną mygtuką ir pasirinkite pokalbio laiką*
Būtinai nurodykite veikiantį savo elektroninio pašto adresą. Į šį adresą gausite laišką su pokalbių kambario nuoroda.